אודותינו

בקצב המודרני של החיים, קשה לנהל הכל ובו-בזמן לשמור על עצמך.

כל כך הרבה אומרים את זה , אבל לא אנחנו! הלחמת ריסים היום, זה קסם בהישג יד.

חברה Lana Ris נוסדה בשנת 2013 והיא החברה הגדולה ביותר בשוק הישראלי בתחום הלחמת הריסים. אנו תומכים בכל הטכנולוגיות המודרניות, מתעדכנים באופן שוטף בכל השיטות החדשניות בתחום.

לנה – סווטלנה רייס (Lana Ris) – בעלים של רשת לנה רייס בישראל, מחברת מספר ספרי הדרכה ייחודיים בנושא הארכת ריסים ומיקרובלידינג ,בעלת קו חומרים עבור הלחמת ריסים תחת המותג הפרטי "לנה רייס", עברה דרך ממטפלת שעסקה בהלחמת ריסים ועד לפתיחת האקדמיה הראשונה של ריס בישראל. במשך כמה שנים צברה לנה ידע וניסיון רב במדינות רבות בעולם, השתתפה ביותר מ -30 כיתות אמן בהלחמת ריסים, השתתפה במספר רב של כנסים בינלאומיים , והיא שופט מכובד באליפויות בינלאומיות. כתוצאה מכך היא פיתחה טכניקה ייחודית של הלחמת ריסים אשר מותאמת לקהל הלקוחות הישראלי מבחינת האקלים הישראלי בדגש על רמת הלחות המקומית.


תחת ידיה המיומנות עברו במהלך השנים יותר מ - 5000 לקוחות מרוצים. וזו רק ההתחלה!

אקדמיה

האקדמיה להלחמת ריסים ומיקרובלדינג "לנה רייס" נוסדה בשנת 2015 וכיום היא המוסד החינוכי היחיד בישראל בתחומו המשלב ידע תיאורתי עמוק עם תרגול מעשי ומגלה ללקוחותיו את כל ה"סודות" של המקצוע.

מייסדת ומפתחת חומרים מתודולוגיים היא סבטלנה ריס, מומחה מדופלמת, וגם מורה באקדמיה.

לימודים באקדמית "לנה רייס" הם בעצם לימודי בוטיק עבור אלה שרוצים להכיר ולהרגיש בבית בעולם של הלחמת ריסים ומיקרובלידינג.

להיות מסוגל ללמד - זו גם אמנות, ולא כול אחד מתאים למשימה, גם את זה צריך ללמוד. האקדמיה פיתחה תוכנית הכשרה ייחודית למתחילים אשר זו דריסת הרגל הראשונה שלהם במקצוע מבוקש זה. כמו כן, פותחה שיטה יחודית של הדרכה עבור מי שכבר עוסק במקצוע ורוצה להעשיר את הידע המקצועי וללמוד את שיטת הווליום - נפח וע"י זה לשפר כישוריהם.

אנו מציעים באופן קבוע שיעורי אמן עם המאסטרים הטובים בעולם בתחום הנ"ל.

בזכות עבודה מתמשכת בתחום הלחמת הריסים והשאיפה שלנו להישאר מעודכנים ולשפר באופן קבוע, אנו דואגים לעדכן את שיטת הלימוד וכמובן את המוצרים שלנו באופן שוטף, ומונחים על ידי הטכנולוגיות החדישות ביותר, שרבות מהן הן זכויות יוצרים.

ומונחים על ידי הטכנולוגיות החדישות ביותר, שרבות מהן הן זכויות יוצרים. לאחר סיום הלימודים, אנחנו שומרים על קשר רציף עם התלמידים שלנו, והם תמיד מוזמנים להתייעץ איתנו.


איכות ההדרכה! זה העיקר!


השוק הישראלי מציע מגוון קורסים במחירים שונים, אך לא כולם מועברים על ידי אנשי מקצוע, לא תמיד יש בסיס מתודולוגי, התיאוריה לא נחשפת מספיק, ולעתים קרובות אנו שומעים מתלמידים שמגיעים אלינו כי למדו במקום אחר כלשהו , אבל לא יכולים לעבוד במקצוע כי עדיין לא רכשו את הידע הדרוש.

לאחר סיום הלימודים באקדמיה שלנו, המאסטרים משודרגים את מעמדם ,ולכן המחירים שהם גובים עבור השירות שלהם גבוהים עד פי 1.5 ומכסים את כל עלות ההכשרה. הלמודים באקדמית " לנה ריס"הם ביטחון בעתיד!

האקדמיה שלנו מציעה תנאיי הכשרה נוחים ובסיס תאורתי ומעשי מעולה!

האקדמיה שלנו כבר הכשירה למעלה מ 5000 לקוחות מרוצים וזו רק ההתחלה!


הקורסים שאנו מציעים הם:

  1. קורס בסיסי - קלאסי בהלחמת ריסים.
  2. קורס הלחמת ריסים בשיטת הנפח - וויליום.
  3. קורס הרמת ריסים + בוטוקס.
  4. מספר טכניקות של מיקרובליידינג.
  5. כיתות אומן שנועדו לשפר את רמת המומחיות בפועל ולעזור לחסוך בזמן ולתקן תעויות נפוצות.


בסיום כל קורס מוענקת תעודה בינלאומית של אקדמיית "לנה ריס".

למעלה